Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor (26.01.2021)

26.01.2021 toimus emakeeleolümpiaadi veebipõhine piirkonnavoor. Osales 77 õpilast maakonna üheksast koolist. Arvestust peeti kolmes vanuseastmes – noorem vanuseaste 7.-8. klassid, keskmine vanuseaste 9.-10. klassid ja vanem vanuseaste 11.-12. klassid. Meie koolist osales 15 õpilast.

Parim tulemus:
III koht August Jakobson (8.a)

Tublid osalejad: Kirke Karolin Tark (8.a), Annaliisa Madisson (8.a), Eliisa Villako (7.a), Isadora-Janett Turba (8.b), Seleri Haidak (7.a), Inger Kateriine Lang (7.b), Gertrud Jänes (7.b), Luiisa Marleen Lepp (8.c), Lilian Hindrikson (9.a), Karoliina Kets (9.a), Deisi Kruustik (9.a), Marten Hinn (9.a), Sandra Kalling (9.b), Kaspar Karolin (9.b).

„Igale rahvale on kõige ilusam tema emakeel“ (Paul Ariste)

Õnnitlused võitjale ja kiitus kõikidele osalejatele!
Suur tänu õpetajatele Lea Parder, Maia Punak, Viive Rätsep ja Merili Ermel, kes olete õpilasi õpetanud, aidanud ja teadmisi jaganud! Aitäh olümpiaadi läbiviimisele kaasaaitamise eest!