Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor (31.01.2019)

31.01.2019 toimus emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor. Osales 96 õpilast maakonna üheksast koolist. Arvestust peeti 5.-9. klassides eraldi ja 7.-8. klassides, 9.-10. klassides ning 11.-12. klassides koos. Meie koolist osales 29 õpilast. Parimad tulemused:

5. klasside arvestuses:
III koht Eliisa Villako (5.d)

Tublid osalejad: Els Rahel Parhomenko (5.b), Helen Pundi (5.b), Inger Kateriine Lang (5.c), Saskia Märtson (5.d).

6. klasside arvestuses:
I koht August Jakobson (6.b)
II koht Kirke Karolin Tark (6.c)
III koht Annaliisa Madisson (6.c)

Tubli osaleja: Ines Vaikmäe (6.b).

7. klasside arvestuses:
I koht Lilian Hindrikson (7.a)
II koht Karoliina Kets (7.a)

Tublid osalejad: Mirjam Kolpakov (7.c), Anette Maria Soekarusk (7.c), Sandra kallng (7.b), Terje laane (7.b), Martti Virnas (7.c).

8. klasside arvestuses:
III koht Maara Parhomenko (8.a)

Tublid osalejad: Andero Viljus (8.d), Hendrik Kink (8.d), Daniel Sibul (8.b), Marleen Vasser (8.c), Anna Maria Rõõmus (8.), Katleen Schmeimann (8.b), Jürgen Koosapoeg (8.c).

9. klasside arvestuses:
II koht Aadi Parhomenko (9.a)

Tublid osalejad: Karoliina Musting (9.c), Triinu Vijar (9.c), Karolin Kalk (9.b), Kätlin Vassil (9.b).

7.-8. klasside arvestuses:
III-IV koht Lilian Hindrikson (7.a)
III-IV koht Maara Parhomenko (8.a)

9.-10. klasside arvestuses:
IV kohtAadi Parhomenko (9.a)

„Ainult emakeeles üksi võib inimene seesmiselt ehtne olla“ (Jakob Hurt)

Õnnitlused võitjatele ja kiitus kõikidele osalejatele!
Suur tänu õpetajatele Viive Rätsep, Imbi Vent, Maia Punak, Maarika Asi-Lang, Lea Parder, Rebeka Käär, kes olete õpilasi õpetanud, aidanud ja teadmisi jaganud! Aitäh olümpiaadi läbiviimisele kaasaaitamise eest!