Emakeelepäeva QR-koodi jaht (14.03.2019)

Emakeelepäeval 14. märtsil said Põlva Kooli Lina tänava õppehoones 1.- 4. klassi ja Koliomaja tee 1 õppehoones1 1.- 5. klassi õpilased oma teadmisi proovile panna emakeele QR-koodi ehk ruudiku jahis. Mäng toimus vahetundides kuni kella 14.00-ni. Kõige aktiivsemad osalejad olid 3.a klassi õpilased, kes osalesid 6 võistkonnas terve klassiga. 1.b – 5 võistkonda (osalesid 13 õpilast), 2.a – 4 võistkonda (16 õpilast). Arvestust peeti klasside kaupa.

1. klass:
I koht (1.b) Võistkond „Jaht“: Kuido Pajumäe, Carl Umbleja, Lisandra Sammalkivi.
II koht (1.b) Võistkond „Trühvel“: Getter-Gerlin Tamm, Isabel Tuisk, Ketter Mariin Mets.
III koht (1.f ) Võistkond „Karl“: Karl-Markus Ilves.

2. klass:
I koht (2.e) Võistkond „Kurk“: Markel Nemvalts, Marten Raud, Oliver Järvela.
II-III koht (2.a) Võistkond „Välk“: Martin Kähr, Manivald Jakobson, Kris-Marten Nupp, Martin Sõrg.
II-III koht (2.a) Võistkond „Rakett 69“: Jüri Saan, Gregor Gondiu, Mathias Lihtmaa, Karl-Markus Adusoo.

3. klass:
I koht (3.d) Võistkond „Marsukad“: Katalina Masen, Berit Vasser, Aveelia Kommer, Ly Anette Musting.
II koht (3.a) Võistkond „Rukkilill“: Kristella Sikamägi, Kertu Kepp, Grete Kuldmets, Lauri Liider.
III koht (3.a) Võistkond „Kolmik+“: Lenna Saarniit, Devon Kuur, Karel Markus Kähr, Grete Ly Kurvits.

4. klass:
I koht (4.g) Võistkond „WindowsXP“: Lauri Arulepp, Heili Meribeth Rau, Allan Altosaar, Jane Soo.
II koht (4.a) Võistkond „Inimesed“: Simmo Hendrik Sisask, Tanel Laaneväli, Anti Tohva, Oliver Kuldmets.
III koht (4.c) Võistkond „Miki Mouse“: Loviisa Ly Puri, Greili Hallikas, Maarja Oras.

„Võitjad ei usu juhusesse“. (Friedrich (Wilhelm) Nietzsche)

Palju õnne võitjatele ja kiitus kõikidele osalejatele!
Suur tänu haridustehnoloog Daily Tensingule ürituse ladusa läbiviimise eest!