Geograafiaolümpiaadi koolivoor 7.-9. klassidele (25.01.2022)

25.01.2022 a toimus geograafiaolümpiaadi koolivoor 7.-9. klassidele. Kokku osales 39 õpilast. Arvestust peeti eraldi klasside kaupa.

7. klasside arvestuses:
I koht Regor Janson (7.b)
II-III koht Joonas Leis (7.b)
II-III koht Kristiin Piirsalu (7.a)

Tublid osalejad: Romet Paatsi (7.b), Johanna Oras (7.b), Kotred Paide (7.a), Rasmus Villako (7.a), Hanna Triin Soekarusk (7.b), Romet Nõmme (7.c), Annabel Kolsar (7.a), Tristan Leppik (7.a), Katariina Olesk (7.c), Triin Neeno (7.a), Reno Rošik (7.c), Meribel Punga (7.f), Ranet Viru  (7.c).

8. klasside arvestuses:
I koht Laura Plakso (8.b)
II koht Helen Pundi (8.a)
III koht Alari Maidla (8.a)

Tublid osalejad: Agathe Ojasaar (8.a), Enriko Saan (8.a), Elise Marie Int (8.a), David Richard Randmäe (8.b), Eliisa Villako (8.a), Seleri Haidak (8.a), Eliise-Lisete Palm (8.c), Kertu Viljamaa (8.a).

9. klasside arvestuses:
I koht Henri Suur (9.a)
II koht Kirke Karolin Tark (9.a)
III koht August Jakobson (9.a)

Tublid osalejad: Karl-Rasmus Suvi (9.b), Luiisa Marleen Lepp (9.c), Kirke Lukki-Lukin (9.b), Eleen Põvvat  (9.d), Isadora-Janett Turba (9.b), Renate Krantsiveer (9.c), Eliise Pesor (9.b), Anni Mari Luik (9.a), Gedlin Jaanus (9.b).

„Ainus kaitse maailma vastu on põhjalikud teadmised selle kohta“ (John Locke)

Õnnitlused võitjatele ja suur tänu kõikidele osalejatele!
Aitäh õpetajad Katrin Savi ja Annika Viikmaa olümpiaadi ettevalmistamise ja eduka õnnestumise eest!