Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor (11.02.2020)

11.02.2020 toimus geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor. Olümpiaad viidi läbi arvutipõhiselt Põlva Kooli, Räpina Ühisgümnaasiumi ja Põlva Gümnaasiumi arvutiklassides.

Olümpiaadil osales kuus maakonna põhikooli ja kolm gümnaasiumi, kokku 76 õpilast. Arvestust peeti neljas vanuserühmas – 7., 8., 9. klass ja gümnaasiumiaste. Meie koolist osales 26 õpilast.

7. klasside tulemused:
I koht Mihkel Linnus (7.b) (esindab Põlvamaad vabariiklikus lõppvoorus 8.-9. mai 2020)

Tublid osalejad: Gedlin Jaanus (7.b), Eliise Pesor (7.b), Isadora-Janett Turba (7.b), Kirke Karolin Tark (7.a), Isabella Puusepp (7.d), Kadri Kamja (7.b), Kirke Lukki-Lukin (7.b), Karl-Rasmus Suvi (7.b), Luiisa Marleen Lepp (7.c), Ines Vaikmäe (7.b).

8. klasse tulemused:
II koht Kaur Kenk (8.a)
III koht Karoliina Kets (8.a)

Tublid osalejad: Marten Hinn (8.a), Oliver Lätt (8.b), Merili Nagel (8.a), Deisi Kruustik (8.a), Anette Maria Soekarusk (8.a).

9. klasside tulemused:
I koht Leo-Martin Pala (9.a) (esindab Põlvamaad vabariiklikus lõppvoorus 8.-9. mai 2020)
II koht Märt Lillestik (9.a)
III koht Artur Prangel (9.a)

Tublid osalejad: Joosep Podekrat (9.a), Raiko Ojamaa (9.b), Sten Saar (9.a), Jürgen Koosapoeg (9.c), Karoliina kannik (9.a).

„Kõige imelisem on maailma juures see, et ta on tunnetatav“ (Albert Einstein)

Palju õnne võitjatele!
Kiitus kõikidele osalejatele ja aitäh aineõpetajad Katrin Savi ja Annika Viikmaa õpilaste olümpiaadiks ettevalmistamise – õpetamise eest!