Fr. Tuglasele pühendatud loomekonkurss (03.03.2020)

03.03.2020 tunnustati Ahjal Friedebert Tuglase 134. sünniaastapäevale pühendatud omaloomingukonkursile esitatud auhinnatud tööde autoreid ja juhendajaid ning valitud võistlustöid.
Sellel aastal laekus konkursile 101 tööd kolmeteistkümnest maakonna ja ühest väljastpoolt maakonda koolist. Võisteldi viies vanusegrupis.

1. – 3. klass:
Tubli töö autor Brita Truus (2.e)

4.-6. klass:
Luule kategoorias
I koht Tristan Leppik (5.b), juhendaja õpetaja Imbi Vent
II koht Inger-Kateriine Lang (6.c), juhendaja õpetaja Imbi Vent

Tublid tööde autorid: Mariliis Sabre (4.a), Moona Raudsepp (4.c), Kristelle Mangelsoo (4.c), Aveli Loeng (4.c), Hendrik Tuul (4.c), Berit Vasser (4.d), Aveelia Kommer (4.d), Laura Plakso (6.c), Hannes Hallap (5.b).

7.-9. klass:
Luule kategoorias
III koht Henry Jõesalu (8.c), juhendaja õpetaja Maarika Asi-Lang

Proosa kategoorias
II koht Lilian Hindrikson (8.a), juhendaja õpetaja Maia Punak
III koht Joosep Podekrat (9.a), juhendaja õpetaja Maarika Asi-Lang

Tublid tööde autorid: Isadora-Janett Turba (7.b), Sirelin Petersell (9.a), Karoliina Kannik (9.a).

„Idee on haruldane lind sõnade metsas“ (Victor Hugo)

Kiitus ja aitäh aktiivsetele kirjanikele, kes pühendasid oma aega kirjutamisele!
Aitäh õpetajad Imbi Vent, Maia Punak, Maarika Asi-Lang, Kaire Palo, Anar Ruubel, Sille Malvik, Eha Kraav, kes õpilasi innustasid ning tööd esitamisküpseks toimetasid.