Inglise keele kooliolümpiaad 9. klassidele (04.12.2018)

04.12.2018 toimus inglise keele olümpiaadi koolivoor 9. klassidele. Osales 25 õpilast 9.a, 9.b, 9.c ja 9.d klassidest.

I-II koht Triinu Vijar (9.c)
I-II koht Karoliina Musting (9.c)
III koht Aadi Parhomenko (9.a)

Tublid osalejad: Annete Vijar (9.a), Jüri Kamja (9.b), Samuel Kolsar (9.a), Samanta Suitsik (9.a), Karolin Laanjõe (9.c), Ita Lillo (9.c), Marianne Suur (9.b), Aleksandra Jermohhin (9.a), Mihkel Maspanov (9.a), Rainer Vana (9.d), Mihkel Liivago (9.a), Ranno Rahasepp (9.a), Lauri Land (9.a), Kristiina Ojala (9.c), Jan Markus Salum (9.a), Caroly Märtson (9.a), Sandra Haidak (9.b), Marken Helena Härmits (9.a), Rainer Säde (9.d), ja Krister Suur (9.a).

„Ebaõnn ei saa Sind iialgi kätte, kui Sa oled kindlalt otsustanud edu saavutada“. (Og Mandino)

Kiitus kõikidele osalejatele ja aitäh aineõpetajatele Siiri Joosep, Kaire Hakk ja Rael Anijalg olümpiaadi eduka kordamineku eest!