Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor (10.11.2018)

10.11.2018 toimus Põlva Koolis loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor. Kõiki töid hindas üleriigiline komisjon. Kogu riigis osales loodusteaduste olümpiaadil kokku 349 õpilast, kes on sündinud 2004 või hiljem (või õpivad 8. klassis). Põlvamaalt osales 16 õpilast kolmest koolist (Põlva Kool, Räpina Ühisgümnaasium ja Vastse-Kuuste Kool).
Põlva Koolist osales seitse tubli õpilast. Parimad tulemused:

I koht Leo-Martin Pala (8.a) (esindab Põlvamaad loodusteaduste olümpiaadi lõppvoorus Tartus 20.-21.04.2019)
II koht Katarina Podekrat (8.a)
III koht Joosep Podekrat (8.a)

Tublid tulemused olid: Indrek Nenvalts (8.a), Kertu Noormets (7.a), Krete Jaagund (7.a), Laura Nemvalts (7.a).

„Loodus ei riku kunagi oma seadusi“. (Leonardo da Vinci)

Palju õnne võitjatele ja suur tänu osalejatele!
Aitäh õpetajad Urve Lehestik, Bianka Pihla, Katrin Savi, Inga Tiivoja ja Jaak Kepp, kes on õpilasi innustanud ja toetanud loodusainete olümpiaadiks ettevalmistamisel.