Inglise keele online-viktoriin South Africa (28.11-2018)

28.11.2018 toimus maakonna inglise keele online-viktoriin 8. klassidele South Africa. Osales 22 kolmeliikmelist võistkonda kuuest maakonna koolist. Põlva Koolist osales 6 võistkonda. Tulemused kiidavad tegijaid.

I koht võistkond „Yellow Banana“ – Getter Miida Kask (8.c), Daniel Pisarenko (8.c),Eeva Peršin (8.c)
III koht võistkond „ZF“ – Katarina Podekrat (8.a), Joosep Podekrat (8.a), Anna Maria Rõõmus (8.a)

Tublid osalejad:
Võistkond „TKV“ – Karmen Klaus (8.c), Veronica Järv (8.c), Triinu Ahvenainen (8.c)
Võistkond „Mona Mia“ – Mia Kristin Prozes (8.c), Mona Käärik (8.c)
Võistkond „KMB“ – Berit Hindov (8.c), Kaialiisa Kelt (8.c), Marleen Vasser (8.c)
Võistkond „Fusion“ – Andreas Paabut (8.d), Hendrik Kink (8.d), Radel Matthias Lepp (8.d)

„Igale rahvale on kõige ilusam tema emakeel“. (Paul Ariste)

Kiitus kõikidele osalejatele ja suur tänu inglise keele õpetajatele Siiri Joosep, Kaire Hakk ja Rael Anijalg, kelle õpilased näitasid oma häid ja väga häid teadmisi-oskusi võõrkeeles.