Kooliteatrite festival „Väike Lava 2018“ (2.-3.11.2018)

2.-3.11.2018 osales 5.c klassi näitetrupp Viimsis toimunud kooliteatrite festivalil „Väike Lava 2018“.
Osa võttis 21 näitetruppi üle Eesti. Korraldaja oli Viimsi Kool.
Meie kooli 5.c klassi draamaringi näitlejad esinesid festivalil näidendiga „Okasroosikese mäng“.

Žürii poolt valiti välja 6 peapreemia väärilist etendust:
Põlva Kool
Kuressaare Gümnaasium

Kuusalu Keskkool
Lindi lasteaed-Algkool
Audru Kool
Kunda Ühisgümnaasium

Vahvad näitlejad 5.c klassist olid: Krisette Anajev, Elise Marie Int, Kristel Juhkason, Gertrud Jänes, Marko Järveots, Inger Kateriine Lang, Laura Helena Lillmann, Rando Lutsar, Marie Nigola, Helle-Mai Ojamaa, Kelli Pala, Laura Plakso, Merlin Raudkett, Nele Liis Tamm, Laura-Liis Vakk, Gerda Vares.

„Tarkus kuulub minevikule, tegevus olevikule ning rõõm tulevikule“ (Hiina vanasõna)

Kiitus kõikidele osalejatele ja suur tänu õpetaja Diana Pehk supertulemuse eest!
Festivalil oli õpilaste suureks innustajaks klassijuhataja õpetaja Kristi Kurg. Aitäh!