Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor (28.11.2021)

28.11.2021 toimus loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor. Tänaseks on selgunud tulemused. Põlvamaalt osales 16 õpilast kolmest üldhariduskoolist  (Põlva Kool, Räpina Ühisgümnaasium ja Vastse-Kuuste Kool).

Meie koolist osales 10 tublit õpilast. Põlvamaa parimad õpivad meie kooli 7.a klassis.

I koht Tristan Leppik (7.a) (esindab Põlvamaad loodusteaduste olümpiaadi lõppvoorus Tartus  23.-24. aprillil 2022)
II koht Eliisa Villako (8.a)
III koht Kristiin Piirsalu (7.a)

Tublid tulemused: Kertu Vija (8.a), Annabel Kolsar (7.a), Anti Tohva (7.a), Getter Lepland (8.a), Marit Lõbu (7.a), Merlis Musting (8.a), Marko Järveots (8.a).

„Loodust saab valitseda üksnes talle kuuletudes“ (Francis Bacon)

Palju õnne võitjatele ja suured tänud osalejatele!
Aitäh õpetajad Urve Lehestik, Bianka Pihla, Katrin Savi, Greta Pentsa, Annika Viikmaa, Karl Tammiste ja Jaak Kepp, kes on õpilasi innustanud ja toetanud loodusainete olümpiaadiks ettevalmistamisel.