Mänguasjakonkurss

Oktoobris 2023 kuulutati maakonnas välja Heli Raidla nim mänguasjakonkurss. Juba neljateistkümnendat korda lasid Põlva maakonna õpilased näppudel käia ja meisterdasid valmis erinevates tehnikates mänguasju, seekord teemal „HIIR“. Töid sai esitada kuni 08.12.2023.

Laekus 80 vahvat hiirt neljast Põlvamaa koolist. Töid hinnati kolmes vanuseastmes (1.-3. klassid; 4.-6. klassid; 7.-9. klassid). Meie koolist esitas oma töö 22 õpilast. Seekordne traditsiooniline tänuüritus tööde autoritele toimus 15. detsembril Saverna Põhikoolis.
Konkursilt toodi ära kaks auhinnalist kohta:

I koht Kristel Kattai (5.a) (4.-6. kl arvestuses)
II koht Markus Raamik (3.d) (1.-3. kl arvestuses)

Meie kooli tublid HIIRE meisterdajad: Karolin Trumsi (5.a), Iiris Musting (5.a), Laura Kade (5.a), Mirelle Leetus (5.a), Karoliina Paalman (5.a), Emili Raudsepp (5.c), Nele Kübard (5.c), Krisete Kannik (5.c), Hanna Avikson (5.c), Hanneli Labat (5.c), Karmela Kahar (5.c), Karmen Lõbu (5.c), Daisy Varend (5.c), Adele Marie Reinold (5.d), Mattias Raamik (3.d), Valter Katškan (3.d), Alexander Must (3.d), Eliise Kattai (3.d), Rico Sarapik (3.d), Jan Martin Jõema (3.d).

„Kes oskab luua suurt, loob ka väikest“. (Alexandre Dumas)

Palju õnne võitjatele, kiitus kõikidele osalejatele ja suur tänu õpetajad Merje Ootsing ja Kristi Puna!