Muusikaolümpiaadi koolivoor 6.-9. klassidele (28.11-01.12.2023)

28.11.-01.12.2023 toimus muusikaolümpiaadi koolivoor 6.-9. klassidele. Arvestust peeti klasside kaupa. Osalesid 6.a; 6.b; 6.c; 6.d, 7.a, 7.b; 7.c; 8.a; 8.b; 8.c; 9.a; 9.b; 9.c klassid, kokku 237 õpilast.

6.a klass:
I koht
Carl Umbleja
IIIII koht Raul Tohva
IIIII koht Lissandra Sammalkivi

Tublid osalejad: Artur Leppik, Getter-Gerlin Tamm, Liisi Kukk, Reti Mai Pori, Ketter Mariin Mets, Berit Paatsi, Steven Jaaska, Grete Orti, Isabel Tuisk, Joonas Rein, Laura Aleksejev, Arti Tenso, Rasmus-Pikken Volt.

6.b klass:
I koht Marvin Mahla
II koht Emili Kaskla
III koht Arabella Karoliine Vana

Tublid osalejad: Susanna Kapsi, Ken-Devon Kattai, Revon Tobonik, David Ojasaar, Luhamaa Oliver, Jete Kurusk, Mia Mirell Sing, August Võrno, Hanna-Lenna Simakov.

6.c klass:
I koht Kerret Matto
II koht Ruudi Kattai
III koht Emma Linnupuu

Tublid osalejad: Tiiu-Liisa Juks, Elis Marian Eerits, Keirit-Ketrin Kikas, Mihkel Paekivi, Rage Reedi, Benor Perlov, Helena Soo, Saskia Lätt, Mikk Eelmäe, Kristofer Tootsman, Henry Valo, Gregor Vares.

6.d klass:
I koht Kätriin Kurvits
II koht Jan Johan Mõtsar
III koht Sarah Zopp

Tublid osalejad: Grete Käis, Jessica Puna, Mirell Kattai, Nette Sadonski, Loviise, Kurusk, Simon Pesor, Marlee Loeg, Karl Mägi, Bert-Jepe Vähi, Emma-Liise Sillaste, Evert Roodes, Tambet Vana, Emmalii Haamer, Riko Kerri Sõir.

7.a klass:
I koht Gertrud Kolsar
II koht Liisa Avikson
IIIIV koht Mari Merili Pilliroog
IIIIV koht Emma Liblik

Tublid osalejad: Pärtel Gross, Ott Nuuma, Kirke Jaakmees, Katriin Pikk, Isabel Amelii Valli, Veronika Krantsiveer, Birgit Birnbaum, Helena Hakk, Kristofer Mandel, Karl Kintsiraud, Kertu Lilian Oper, Manivald Jakobson, Markel Nemvalts.

7.b klass:
I koht Mari-Elle Kont
II koht Andreas Suvi
III koht Lagle Kenk

Tublid osalejad: Daniel Haabma, Elis Britta Soekarusk, Mia Konks, Martin Mäeots, Ronja Mikson, Karl-Markus Adusoo, Vanessa Järv, Robin Kahre, Kendra Kallastu, Oliver Järve, Heili Parts, Kairi Tobreluts, Rasmus Eric Rose, Silver Järvela, Sten Rasmus Mark, Markus Lõhmus, Marten Raud, Kris Marten Külv.

7.c klass:
I koht Andry Simmul
II koht Eliise Vaaks
III koht Jan Rasmus Käis

Tublid osalejad: Marili Visse, Laura Kosk, Eliine Pille, Grete Liis Traagel, Oliver Ojavere, Liisa Kaljuve, Anette-Riin Paidra, Nele Marii Lihtsa, Brigitta Miia Hindov, Anna Leppmets, Carl Matthias Paulson, Lauren Polli, Johanna Vassiljev, Maria Kahar, Anete Luts.

8.a klass:
I koht Berit Vasser
IIIII koht Luisa Nõmmik
IIIII koht Liis Marii Vaher

Tublid osalejad: Markkus Meelis Kokkmaa, Grete Kuldmets, Lissandra Rammo, Eerik Lutsar, Tim-Samuel Hõbemägi, Kaia Peterson, Ly Anette Musting, Maia Helmoja, Johannes Kübar, Siim Kadak, Mihkel Padar, Erik Jaakmees, Ronja Pastak, Anton Jermohhin, Renno Henno, Henri Haabma, Karel Kets, Ruudi Tobreluts.

8.b klass:
I koht Maarjaliis Käo
II koht Mariliis Sabre
III koht Kristella Sikamägi

Tublid osalejad: Silver Oja, Laura Lanno, Mariliis Käo, Samuel Linnus, Laura Lepistu, Kertu Kepp, Karmo Kosk, Enriko Lutsar, Miikael Markus Laine, Martin Belov, Gabriel Haabma, Valter Reinhold, Reimo Repp, Ken-Marten Viru, Rico Kipper, Eke Varusk, Virmo Vigel, Karel Markus Kähr.

8.c klass:
I koht Grete Ly Kurvits
II koht Devon Kuur
IIIIV koht Jete-Ly Maask
IIIIV koht Kirke Lepp

Tublid osalejad: Elis Heitur, Karoliine Mustimets, Johannal  Ootsing, Karel Mattias Kösler, Liisa Kannik, Maris Vijand, Kadi-Liis Juhkam, Anna Taisi Võrno, Kevin Segasaar, Andra Toots, Kristo Käo, Kristelle Mangelsoo, Aveli Loeg, Keili-Riin Sillaste, Rasmus Mikson, Hendrik Tuul, Jan Martin Kind, Moona Raudsepp.

9.a klass:
I koht Kotred Paide
IIIII koht Annabel Kolsar
IIIII koht Hanna-Lisete Sellis

Tublid osalejad: Kristiin Piirsalu, Marit Lõbu, Rasmus Villako, Tristan Leppik, Hannes Hallap, Keno-Raul Lutsar, Maarja Oras, Grete  Haavamäe, Tanel Laaneväli, Karola Ojasaar, Anti Tohva, Sten Marten Külv, Robi Sermand, Simmo Hendrik Sisask, Kristofer Pundonen, Veronika Reedi, Triin Neeno, Kristiin Kask.

9.b klass:
III koht Elise Kork
III koht Liisa Linnus
III koht Emili  Naruson

Tublid osalejad: Lisete Laine, Hele Jakobson, Hanna Triin Soekarusk, Raimond Änilane, Regor Janson, Mia Lees, Sirelin Käo, Christelle Juks, Martti Pavlov, Johanna Oras, Kerdo Roodes, Romet Paatsi, Oliver Kuldmets, Brita  Sokk, Marek Anton Jaanus, Miiron Olle.

9.c klass:
I koht Eliise Leppik
II koht Kadi Mandel
III koht Katariina Olesk

Tublid osalejad: Ranet Viru, Ron Jakob Pruss, Glen Klimov, Kevin Piir, Richard Pukk, Getter Väisa, Petra  Viilop, Birgit Kosemäe, Risto Raudsepp, Meribel Punga, Anete Tint, Aleksandr Jerotski, Enrico Allas, Lisette Tamme.

„Muusika on inimkonna universaalne keel“ (Henry Wadsworth Longfellow)

Kiitus kõikidele osalejatele ja suur tänu muusikaõpetuse õpetajatele Ulvi Pern ja Kadri Jõgi, kes aitasid kaasa olümpiaadi edukale läbiviimisele ning õpilaste edukale esinemisele olümpiaadil.