Matemaatikaolümpiaadi koolivoor 5.-9. klassidele (11.-12.12.2023)

11.12. ja 12.12.2023 toimusid matemaatikaolümpiaadi koolivoorud 5.-9. klassidele. Kokku osales 99 õpilast. Arvestust peeti eraldi klasside kaupa.

5. klasside arvestuses:
I koht Matilda Nuuma (5.b)
II koht Karmen Lõbu (5.c)
III koht Ott-Kaspar Kahre (5.c)

Tublid osalejad: Andri Hindrikson (5.a), Bert Luts (5.c), Daisy Varend (5.c), Karl Oskar Martin (5.a), Karl Trumis (5.a), Karmela Kahar (5.c), Kevin Pallon (5.c), Lennart Järvela (5.c), Oliver Hüvato (5.a), Marko Saarniit (5.a), Robin Paalman (5.a), Syed Hamd Hassan (5.c), Hanna Avikson (5.c).

6. klasside arvestuses:
I koht Artur Leppik (6.a)
II koht Kerret Matto (6.c)
III koht Marvin Mahla (6.b)

Tublid osalejad: Raul Tohva (6.a), Saskia Jung (6.c), Elis Marian Eerits (6.c), Loviise Kurusk (6.d), Jan Johan Mõtsar (6.d), Mathias Gregory Kõllamägi (6.d), Mirell Kattai (6.d), Kätriin Kurvits (6.d).

7. klasside arvestuses:
I koht Magnus Pala (7.a)
II koht Kirke Jaakmees (7.a)
III koht Isabel Amelii Valli (7.a)

Tublid osalejad: Veronika Krantsiveer (7.a), Lev Liubchenko (7.a), Caroly Mölder (7.a), Kristofer Mandel (7.a), Markel Nemvalts (7.a), Mari Merili Pilliroog (7.a), Birgit Birnbaum (7.a), Gregor Gondiu (7.a), Manivald Jakobson (7.a), Emma Liblik (7.a), Lorete-Liis Puusepp (7.a), Gertrud Kolsar (7.a), Mathias Lihtmaa (7.a), Kertu Lilian Oper (7.a), Karl Kintsiraud (7.a), Helena Hakk (7.a), Katriin Pikk (7.a), Ott Nuuma (7.a), Pärtel Gross (7.a), Sandra Soo (7.a).

8. klasside arvestuses:
I koht Eerik Lutsar (8.a)
II koht Berit Vasser (8.a)
III koht Markkus Meelis Kokkmaa (8.a)

Tublid osalejad: Henri Haabma (8.a),Maia Helmoja (8.a), Renno Henno (8.a), Tim-Samuel Hõbemägi (8.a), Erik Jaakmees (8.a), Anton Jermohhin (8.a), Siim Kadak (8.a), Karel Kets (8.a), Grete Kuldmets (8.a), Johannes Kübar (8.a), Lorete Lii Laur (8.a), Ly Anette Musting (8.a), Luisa Nõmmik (8.a), Mihkel Padar (8.a), Ronja Pastak (8.a), Kaia Peterson (8.a), Lissandra Rammo (8.a), Ruudi Tobreluts (8.a), Liis Marii Vaher (8.a).

9. klasside arvestuses:

I-II koht Marit Lõbu (9.a)
I-II koht Kristiin Piirsalu (9.a)
III koht Annabel Kolsar (9.a)

Tublid osalejad: Simo Gross (9.a), Grete Haavamäe (9.a), Mihkel Haidak (9.a), Hannes Hallap (9.a), Kristiina Kask (9.a), Sten Marten Külv (9.a), Tanel Laaneväli (9.a), Tristan Leppik (9.a), Andri Luts (9.a), Keno-Raul Lutsar (9.a), Triin Neeno (9.a), Karola Ojasaar (9.a), Maarja Oras (9.a), Kotred Paide (9.a), Kristofer Pundonen (9.a), Veronika Reedi(9.a) , Hanna-Lisete Sellis (9.a), Robi Sermand (9.a), Simmo Hendrik Sisask (9.a), Anti Tohva (9.a), Rasmus Villako (9.a), Mairo Paabut (9.b), Hanna Triin Soekarusk (9.b), Getter Väisa (9.c).

„Suurim võitudest on eneseületamine“ (Platon)

Õnnitlused võitjatele ja tänusõnad kõikidele osalejatele!
Aitäh õpetajad Kristi Kurg, Ene Rattur-Kübar, Annika Muuga, Deivi Pundonen, Age Priimus, Tiiu Miina ja Inga Varusk, kes aitasite kaasa olümpiaadi edukale õnnestumisele!