Matemaatika kooliolümpiaad 4.-6. klassidele (17.01.2019)

17.01.2019 toimus matemaatika olümpiaadi koolivoor 4.–6. klassidele. Kokku osales 39 õpilast. Arvestust peeti eraldi klasside kaupa. Tulemused:

4. klassid:
I koht Tristan Leppik (4.b)
II koht Hannes Hallap (4.b)
3.-4. koht Kristiin Piirsalu (4.e)
3.-4. koht Marit Lõbu (4.d)

Tublid osalejad: Rasmus Villako (4.b), Kadi Mandel (4.a), Mairo Paabut (4.d), Maarja Oras (4.c), Jako Rammo (4.e), Hardi Soidla (4.d), Anti Tohva (4.a), Johanna Oras (4.c), Hanna-Lisete Sellis (4.e), Kertlin Veldermann (4.f), Martti Pavlov (4.c), Liisa Linnus (4.b).

5. klassid:
I koht Els Rahel Parhomenko (5.b)
II koht Enriko Saan (5.c)
III koht Regor-Marten Tobonik (5.d)

Tublid osalejad: Alari Maidla (5.a), Eliisa Villako (5.d), Seleri Haidak (5.d), Getter Lepland (5.b), Helle-Mai Ojamaa (5.c), Gertrud Jänes (5.c), Helen Pundi (5.b), Kertu Viljamaa (5.d), Kertu Vija (5.d), Anne-Mari Rauba (5.b), Marko Järveots (5.d).

6. klassid:
I koht August Jakobson (6.b)
II-III koht Kirke Karolin Tark (6.c)
II-III koht Mihkel Linnus (6.b)

Tublid osalejad: Henri Suur (6.a), Gedlin Jaanus (6.a), Johan Markus Härmits (6.c), Karl Rasmus Suvi (6.c), Ardi Hindrikson (6.a), Eliise Pesor (6.a), Helis-Marleen Saare (6.a), Krislin Jaagund (6.e).

„Teadmised on väärtusetud, kui neid ei rakendata“ (Clifford D. Simak)

Õnnitlused võitjatele ja aitäh kõikidele osalejatele!
Aitäh õpetajatele Ülle Rull, Annika Uibo, Kristi Mäeots, Anne Jõesaar, Inga Varusk, Ene Rattur-Kübar, Kristi Kurg, Age Priimus, kes te aitasite kaasa olümpiaadi edukale õnnestumisele!