Noorte lauljate konkurss Solistica 2018 (26.-27.01.2018)

26.-27.01.2018 toimus Saaremaal Kuressaare Gümnaasiumis Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2018. Konkurss toimus kolmes vanuseastmes ja kahes voorus. Osales kokku 60 noort talenti. Põlvamaad esindasid meie kooli ja ühtlasi Põlva Muusikakooli õpilased Sireli Salum (7.a) ja Linette Risttee (5.b).

Kokkuvõttes saavutas Sireli 7. – 9. klassi vanuseastmes III koha, esitades oma lauluõpetaja Margot Suure laulu „Saladus“ Aapo Ilvese sõnadele. Osavõtlik ja tubli oli Linette G.Podelski/H.Karmo lauluga „Kohvijutt“.

Õnne ja edu osalejatele!

„Kõige tundlikum muusikainstrument on inimese hing, sellest järgmine, inimese hääl. On vaja puhastada oma hinge, kuni ta helisema hakkab“ (Arvo Pärt)

Suur tänu juhendajatele Põlva Muusikakooli õpetajad Margot Suur ja Riivo Jõgi!