Põlva Kooli šokolaadipaberi kujunduse konkurss

Oktoobris väljakuulutatud Põlva Kooli šokolaadipaberi kujunduse konkurss on lõppenud ja tänaseks kujundused valitud. Kokku laekus ligi 200 tööd, mille seast valiti välja 15 kujundust. Konkursitöid aitasid välja valida: Heli Uustal, Siret Rammul, Hanna-Grete Rüütli, Maarja-Liis Valle ja Diana Pehk.

Palju õnne ja suur kiitus neile disaineritele, kelle paberikujundused trükitakse šokolaadi ümbristeks:
Liisa Joasoo (1.a), Mai Lattu (3.a), Iti Mari Sarapuu (3.a), Zlata Tahan (3.c), Karolin Trumsi (4.b), Aaron Zlatin (4.c), Lennart Järvela (4.d), Isabel Tuisk (5.a), Emili Kaskla (5.b), Kairi Tobreluts (6.c), Mariliis Sabre (7.b)

Lapsevanemad: Ane Kaskla, Marianne Lõhmus, Kerli Trumsi ja õpetaja Raina Uibo.

„Iga edukus on alguse saanud julgest sammust“ (Peter F. Drucker)

Tänud kõikidele osalejatele, kes saatsid konkursile toredaid kunstitöid šokolaadipakendi jaoks!
Täname meie kooli šokolaadide valmistajat Kõlleste Kommimeistrid OÜ!