Etluskonkursi “Tahan Sulle öelda…” tulemused

Laupäeval, 26. novembril toimus Põlva Koolis 22. vabariiklik etluskonkurss “Tahan Sulle öelda…”.

Konkursil osalesid etlejad Põlva Koolist, Fr. Tuglase nimelisest Ahja Koolist, Türi Põhikoolist, Võru Kreutzwaldi Koolist, Miina Härma Gümnaasiumist, Johannese Koolist Rosmal, Põlva Gümnaasiumist ja Kadrioru Saksa Gümnaasiumist. Muusikalise tervitusega esinesid Põlva Kooli õpilased Hanna Lisette Sellis ja Anette Vaino. Etluskonkursi žüriis olid sel korral kultuurikorraldaja Helje Põvvat, Põlva Keskraamatukogu pearaamatukoguhoidja Külli Ots ning Põlva Kooli 8.b klassi õpilane Liisa Linnus.

Parimateks tunnistati järgmised õpilased:

Noorem vanuseaste (4.-6. klass):
Laureaat – Kärt-Getter Rest, Võru Kreutzwaldi Kool  6. klass, juhendaja Raili Leesalu

Keskmine vanuseaste (7.-9. klass):
Laureaat – Kirke Kaarna, Johannese Kool ja Lasteaed Rosmal 9. klass, juhendaja Külli Volmer

Vane vanuseaste (10.-12. klass):
Laureaat – Desiree Madis, Kadrioru Saksa Gümnaasiumi 11. klass, juhendaja Piret Järvela.

Tublilt osalesid järgmised Põlva Kooli õpilased:
Karolin Trumsi4. b kl, juhendaja Elina Keerpalu, esindab Põlvamaad õpilasetlejate riigikonkursil 2023 Kuressaares,
Benor Perlov, 5.c kl, juhendaja Imbi Vent,
Karl Kintsiraud, 6.d kl, juhendaja Imbi Vent,
Sirelin Käo, 8.b kl, juhendaja Maia Punak.

Etluskonkurssi toetasid Põlvamaa Omavalitsuste Liit, Põlva Kool.