Tehnoloogiaõpetuse olümpiaadi koolivoor (12.02.2019)

12.02.2019 toimus tehnoloogiaõpetuse olümpiaadi koolivoor. Osales 42 õpilast 9. klassidest. Vastata tuli 20-le teooriaküsimusele ja lahendada probleemülesanne.

I-II koht Siim Lepp (9.d)
I-II koht Hanno Käärik (9.d)
3.-6. koht Markus Niitov (9.a)
3.-6. koht Jan Markus Salum (9.a)
3.-6. koht Markus Villako (9.a)
3.-6. koht Kardo Laanemäe (9.b)

Tublid osalejad: Patric Kurvits (9.a), Mihkel Maspanov (9.a), Randy Kiilu (9.b), Jüri Kamja (9.b), Garlos Oras (9.b), Ranno Rahasepp (9.a), Lauri Land (9.a), Mattias Maidla (9.a), Ekke Lõbu (9.b), Kermo Saksing (9.a), Mihkel Liivago (9.a), Priit Luuk-Luuken (9.c), Markus Lina (9.a), Ken-Martti Holberg (9.a), Sven Pavlov (9.a), Marten Käis (9.a), Kattrina Raudhein (9.b), Stefan-Ander Ploom (9.c), Rauno Kübard (9.d), Sander Trumsi (9.c), Sten-Silver Tigas (9.c), Rainer Säde (9.d), Rainer Vana (9.d), Sten Kirs (9.d), Risto Kuhi (9.d), Kevin-Vladimir Soots (9.d), Caroly Märtson (9.a), Elon Holger Vaab (9.c), Rudolf Pragi (9.c), Karl Hannes Pallon (9.c), Kevin Keret Ojaste (9.d), Lisette Johanson (9.d), Robin Heinsoo (9.c), Richard Tikman (9.d), Mattias Lass (9.d), Bruno Ojatamm (9.d).

„Töökal mesilasel pole aega kurvastada“ (William Blake)

Õnnitlused võitjatele! Kiitus kõikidele olümpiaadist osalenutele!
Suur tänu õpetajad Voldemar Ansi ja Martin Raudmäe olümpiaadi eduka läbiviimise eest. Edu edaspidiseks!