Ajaloo-olümpiaadi koolivoor (19.-20.02.2019)

19.02.–20.02.2019 toimus ajaloo-olümpiaadi koolivoor 6.–9. klassidele. Osales kokku 41 õpilast. Arvestust peeti eraldi klasside kaupa. Tulemused:

6. klassid:
I koht Holger Jänes (6.b)
II koht Henri Suur (6.a)
3. – 4. koht Markel Ojamets (6.b)
3. – 4. koht Luiisa Marleen Lepp (6.a)

Tublid osalejad: Mihkel Linnus (6.b), Devon Dein Käo (6.b), Linette Risttee (6.b), Eleen Põvvat (6.b), Renate Kranstiveer (6.c), Karl-Rasmus Suvi (6.c), Anni Mari Luik (6.c), Rebeka Repp (6.d), Miko Jugomägi(6.d) ja Meribel Tuisk (6.d).

7. klassid:
I koht Kaur Kenk (7.a)
II koht Karoliina Kets (7.a)
III koht Sandra Kalling (7.b)

Tublid osalejad: Kertu Noormets (7.a), Kaspar Karolin (7.b), Laura Nemvalts (7.a), Marten Hinn (7.a).

8. klassid:
I koht Sirelin Petersell (8.a)
II koht Karoliina Kannik(8.a)
II koht
Märt Lillestik(8.a)
III koht
Randel Matthias Lepp (8.d)

Tublid osalejad: Katarina Podekrat (8.a), Anna Maria Rõõmus (8.a), Reno Vasser (8.a), Joosep Podekrat (8.a), Hendrik Kink (8.d), Paul Sonberg (8.d).

9. klassid:
I koht Aadi Parhomenko (9.a)
II koht Robin Heinsoo (9.c)
III koht Kristiina Ojala (9.c)

Tublid osalejad: Ita Lillo (9.c), Stefan-Ander Ploom (9.c), Lisette Johanson (9.d), Aleksandra Jermohhin (9.a), Sven Pavlov (9.a), Edrin Pütt (9.b), Diana Kool (9.b).

„Kes minevikku ei mäleta, see elab tulevikuta“ (Juhan Liiv)

Õnnitlused võitjatele ja tänusõnad kõikidele osalejatele!
Aitäh õpetajad Ly Tannis-Vinni, Grete Kärmas ja Mait Kuusik olümpiaadi eduka õnnestumise eest!