Eesti koolinoorte mälumängu MV (24.03.2019)

MTÜ Eesti Mälumänguliit korraldas 16. korda Eesti koolinoorte meistrivõistlusi mälumängus. Sel hooajal toimus Põlva koolis maakonna eelvoor 28.11.2018. Meie kooli 8.a klassi võistkond koosseisus Sirelin Petersell, Maara Parhomenko, Märt Lillestik ja Artur Johannes Prangel saavutas siis maakondliku esikoha ja vabariigi eelvoorude üldtabelis jagas 7.- 8. kohta 143 võistkonna hulgas. Nii kindlustas meie kooli võistkond tee finaali, mis toimus 24.03.2019 Viimsi Keskkoolis. Üle Eesti osales 31 põhikoolide võistkonda. Meie võistkond koosseisus Sirelin Petersell (8.a), Märt Lillestik (8.a), Artur Johannes Prangel (8.a) ja Aadi Parhomenko (9.a) jagas 14.-16. kohta punktiarvuga 47, mis on igati kiiduväärt saavutus.

„Informatsioon on ainult nii väärtuslik, nagu on selle allikas“ (Dan Brown)

Õnnitlused võistlejatele! Palju edu edaspidiseks meie kooli kilvaritele!