Kirjandusmängu „Põhjamaade lastekirjandusest“ (20.03.2019)

20.03.2019 toimus Põlva Keskraamatukogu saalis üle-eestilise 3.–4. klasside kirjandusmängu „Põhjamaade lastekirjandusest“ Põlvamaa eelvoor. Osales kaheksa võistkonda kuuest koolist. Põlva Koolist osales kolm võistkonda. Kirjandusmängu peakorraldaja on Eesti Lastekirjanduse Keskus, eelvoorud viisid läbi maakondade ja linnade keskraamatukogud. Seekordne kirjandus-mäng oli juba neljas.

Meie kooli tulemus:
II koht Põlva Kooli Koolimaja tee 1 õppehoone võistkond koosseisus Berit Vasser (3.d), Ly Anette Musting (3.d), Eliise Leppik (4.b)

Tublid osalejad:
Põlva Kooli Kesk 25 õppehoone võistkond koosseisus Marit Lõbu (4.d), Hanna Triin Soekarusk (4.d), Annabel Kolsar (4.e).
Põlva Kooli Lina t. võistkond kooseisus Anti Tohva (4.a), Kadi Mandel (4.a), Devon Kuur (3.a)

„Mu raamatud on sõbrad, kes mind iial ei reeda“. (Thomas Carlyle)

Palju õnne võitjatele ja kiitus kõikidele osalejatele!
Suur tänu õpetajatele-juhendajatele Eha Kraav, Ülle Rull, Rebeka Käär, Annika Uibo, Sille Malvik ja Anne Ojaste!